Odisha Sarkari Exam
No1 Odia Notes Portal
OPSC ନିଯୁକ୍ତି 2021: 186 ହୋମିଓପାଥିକ୍ ମେଡିକାଲ୍ ଅଫିସର ପଦ ପାଇଁ ଅନ୍ଲାଇନ୍ରେ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ; ଦରମା 44,900 ଟଙ୍କା
Posted on: 28, May 2021

ଓଡିଶା ଜନସେବା ଆୟୋଗ (ଓପିଏସସି) ହୋମିଓପାଥିକ ମେଡିକାଲ ଅଫିସର ପଦବୀରେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ଆବେଦନକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛି। ଆଗ୍ରହୀ ତଥା ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଓଡିଏସ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସର୍ଭିସ କମିଶନ (OPSC) ର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଯାହା www.opsc.gov.in କିମ୍ବା 22 ଜୁନ୍ 2021 ପୂର୍ବରୁ ଅନଲାଇନ୍ ମୋଡ୍ ମାଧ୍ୟମରେ OPSC ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ |

ପଞ୍ଜୀକରଣ / ପୁନ registration ପଞ୍ଜୀକରଣ ଏବଂ ପରୀକ୍ଷା ଫି ପ୍ରଦାନ ପାଇଁ ଲିଙ୍କ୍ 21.05.2021 ରୁ 22.06.2021 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ (ଟିପ୍ପଣୀ: 29.06.2021 ପଞ୍ଜୀକୃତ ଅନ୍ଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ଦାଖଲ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ) 186 (ଏକ ଶହ ଅଶୀ-) ଛଅ) ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ଥିବା ଗ୍ରୁପ୍-ବି ମାନ୍ୟତାରେ ହୋମିଓପାଥିକ୍ ମେଡିକାଲ୍ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପଦବୀ 44900 / – ସ୍କେଲରେ ପେ 44900 / – ସ୍ତର 10, ORSP ନିୟମର ସେଲ୍ -1, 2017 ସାଧାରଣ ପ୍ରିୟତା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଭତ୍ତା ସମୟ ସମୟରେ ଓଡିଶା ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ମଞ୍ଜୁର କରାଯାଉ।

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ:
  • ଆବେଦନ କିମ୍ବା ଅନଲାଇନ୍ ପଞ୍ଜୀକରଣ ପାଇଁ ଆରମ୍ଭ ତାରିଖ: ମେ 21, 2021 |
  • ପରୀକ୍ଷା ଦେୟର ଶେଷ ତାରିଖ ଦେୟ: ଜୁନ୍ 22, 2021 |
  • ପଞ୍ଜୀକୃତ ଅନଲାଇନ୍ ଆବେଦନ ଦାଖଲ ପାଇଁ ଶେଷ ତାରିଖ: ଜୁନ୍ 29, 2021 |
ଖାଲି ବିବରଣୀ

ହୋମିଓପାଥିକ୍ ମେଡିକାଲ୍ ଅଫିସର – 186 ଟି ପୋଷ୍ଟ |

OPSC ହୋମିଓପାଥିକ୍ ମେଡିକାଲ୍ ଅଫିସର ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ |
ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା |

ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ହୋମିଓପାଥିକ୍ ମେଡିସିନ୍ ଏବଂ ସର୍ଜରୀ (BHMS) ରେ ସ୍ନାତକ ଡିଗ୍ରୀ କିମ୍ବା ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ କାଉନସିଲ୍ ଅଫ୍ ହୋମିଓପାଥି ଦ୍ୱାରା ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ କିମ୍ବା ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ସମାନ ଡିଗ୍ରୀ ହାସଲ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନିଜକୁ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ହୋମିଓପାଥିକ୍ ମେଡିସିନ୍ ଅଧୀନରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରିଛନ୍ତି।

ବୟସ ସୀମା :

1 ଜାନୁୟାରୀ 2021 ରେ 21 ବର୍ଷ -32 ବର୍ଷ |

ନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ବୟସ ଆରାମ ଉପଲବ୍ଧ |

ଦରମା ବିବରଣୀ :

ମାସକୁ 44,900 ଟଙ୍କା |

OPSC ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପାଇଁ କିପରି ଆବେଦନ କରିବେ?

ଏହି ପଦବୀରେ ଆଗ୍ରହୀ ଯୋଗ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଓଡିଶା ଜନସେବା ଆୟୋଗର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ( http://opsc.gov.in ) ପରିଦର୍ଶନ କରି ଅନଲାଇନ୍ ମୋଡ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ । ଆବେଦନ ପାଇଁ ଶେଷ ତାରିଖ ହେଉଛି 22 ଜୁନ୍ 2021 |

ପରୀକ୍ଷା ଦେୟ:

ଜଣେ ପ୍ରାର୍ଥୀ Rs 5OO ଟଙ୍କା ଫି ଦେବାକୁ ପଡିବ |

ଓଡ଼ିଶାର ଅନୁସୂଚିତ ଜାତି ଏବଂ ଅନୁସୂଚିତ ଜନଜାତି ଏବଂ ଭିନ୍ନକ୍ଷମ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀ {ଯାହାର ସ୍ଥାୟୀ ଅକ୍ଷମତା 40% ଏବଂ ଅଧିକ} ଏହି ଦେୟ ପ୍ରଦାନରୁ ବଞ୍ଚିତ |

Important Links

Official Website

Official Notification PDF


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!
ଓଡିଶା ଲଟେଷ୍ଟ ଜବ ପୋର୍ଟାଲ ଓଡ଼ିଆରେ We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications