Odisha Sarkari Exam
No1 Odia Notes Portal
BEL ନିଯୁକ୍ତି 2021: ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଇଞ୍ଜିନିୟର -1 ଏବଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଇଞ୍ଜିନିୟର -1 ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ; 50,000 ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦରମା
Posted on: 28, May 2021

ଭରତ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଲିମିଟେଡ୍ (ବିଏଲ୍) ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍  ଟ୍ରେନି ଇଞ୍ଜିନିୟର- and ଏବଂ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଇଞ୍ଜିନିୟର -1 ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରିଛି । ଯୋଗ୍ୟ ତଥା ଆଗ୍ରହୀ ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ 09th ଜୁନ୍ 2021 ରେ କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆବେଦନ ଫର୍ମାଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭରତ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଲିମିଟେଡ୍ (BEL) ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ।

ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତାରିଖ:
  • ଆବେଦନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିବାର ଶେଷ ତାରିଖ: ଜୁନ୍ 09 2021 |
ଖାଲି ବିବରଣୀ:

ମୋଟ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ- 09

  • ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଇଞ୍ଜିନିୟର -1: 06 ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ |
  • ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଇଞ୍ଜିନିୟର -1: 03 ଟି ପୋଷ୍ଟ |
ଯୋଗ୍ୟତା ମାନଦଣ୍ଡ
ଶିକ୍ଷାଗତ ଯୋଗ୍ୟତା 

ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଇଞ୍ଜିନିୟର -1 : ପ୍ରାର୍ଥୀ BE / B.Tech / B.Sc କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏରୋସ୍ପେସ୍ / ଏରୋନେଟିକାଲ୍ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂରେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ (04 ବର୍ଷ) |

ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଇଞ୍ଜିନିୟର -1 : ପ୍ରାର୍ଥୀ BE / B.Tech / B.Sc କରିବା ଉଚିତ୍ | ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ (04 ବର୍ଷ) /ME/M.Tech in Aerospace / Aeronautical Engineering। (ME / M.Tech ଯୋଗ୍ୟତା ଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର BE / B.Tech / B.Sc। ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଡିଗ୍ରୀରେ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଭାବରେ ଏରୋସ୍ପେସ୍ / ଏରୋନେଟିକାଲ୍ ଅନୁଶାସନ ପାଇବା ଉଚିତ୍) |

ବୟସ ସୀମା:
  • ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଇଞ୍ଜିନିୟର -1: ମେ 01, 2021 ପରି 25 ବର୍ଷ |
  • ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଇଞ୍ଜିନିୟର -1: 28 ବର୍ଷ ମେ 01, 2021 ରେ
ଦରମା ବିବରଣୀ:
  • ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଇଞ୍ଜିନିୟର- I  : Rs, ୦୦୦ କୋଟିର ଏକ ସର୍ବସମ୍ମତ ଏକତ୍ରିତ ପାରିଶ୍ରମିକ | ଯୋଗଦାନର ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ପାଇଁ ମାସକୁ 25,000, Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା | ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ ପାଇଁ ମାସକୁ 28,000 ଏବଂ Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା | ତୃତୀୟ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଯଥାକ୍ରମେ 31,000 |
  • ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଇଞ୍ଜିନିୟର- I  : Rs, ୦୦୦ କୋଟିର ଏକ ସର୍ବସମ୍ମତ ଏକତ୍ରିତ ପାରିଶ୍ରମିକ | ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ଯୋଗଦାନ ପାଇଁ ମାସକୁ 35,000, Rs, ୦୦୦ ଟଙ୍କା | 2 କାରଣ ମାସ ପ୍ରତି 40,000 nd ଦ୍ବାରା ବର୍ଷ, ମାନ Rs 45, 3rd ବର୍ଷ ପାଇଁ ମାସ ପ୍ରତି 000 ଏବଂ ଯଥାକ୍ରମେ 4 ବର୍ଷ ପାଇଁ ମାସ ପ୍ରତି ମାନ Rs 50.000।
BEL ନିଯୁକ୍ତି 2021 ପାଇଁ କିପରି ଆବେଦନ କରିବେ?

ଯୋଗ୍ୟ ତଥା ଆଗ୍ରହୀ ଆବେଦନକାରୀମାନେ 9 ଜୁନ୍ 2021 ରେ କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଆବେଦନ ଫର୍ମାଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ପଦବୀ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିପାରିବେ। ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ଏହାର ଅଫିସିଆଲ୍ କ୍ୟାରିୟର ପୃଷ୍ଠାରେ ଥିବା ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଆବେଦନ ଫର୍ମ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିପାରିବେ ଯାହାକି bel-india.in ଅଟେ।

ଇଚ୍ଛୁକ ଆବେଦନକାରୀମାନେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଦସ୍ତାବିଜ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ସଠିକ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆବେଦନ ଫର୍ମ MANAGER (HR / SC & US), ଭରତ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ଲିମିଟେଡ୍, ଜାଲହଲ୍ଲୀ, ବାଙ୍ଗାଲୋର –560013 କୁ 09 ଜୁନ୍ 2021 ରେ କିମ୍ବା ପୂର୍ବରୁ ପଠାଇ ପାରିବେ |

ପ୍ରାର୍ଥୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆବେଦନଗୁଡିକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ପଠାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଲିଫ୍ଟରେ ଆବେଦନ କରିଥିବା ପୋଷ୍ଟର ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ୍ |

Important Links

Official Notification Download Here

Application Form Link 1

Application Form Link 2

Official Website


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!
ଓଡିଶା ଲଟେଷ୍ଟ ଜବ ପୋର୍ଟାଲ ଓଡ଼ିଆରେ We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications